PŁYTA MFP - dystrybutor, hurtownia, cennik, cena, Warszawa, Poznań. Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Częstochowa
image1 image2 image3

Płyta budowlana MFP jest płytą drewnopochodną produkowaną z drobnych wiórów ułożonych w różnych kierunkach. Do produkcji używane są najwyższej jakości żywice z melaniną, dzięki czemu uzyskały one klasyfikację E1, co oznacza, że właściwie nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Dzięki zwartej strukturze płyty MFP są bardziej odporne na działanie wilgoci, pozwala to na stosowanie ich również w łazienkach. Nie rozwarstwiają się ani nie odkształcają pod wpływem wilgoci.

Niewątpliwą zaletą tych płyty jest gładka, estetyczna powierzchnia zewnętrzna, co pozwala na ich dekoracyjne zastosowanie na wystawy i stoiska sklepowe, opakowania czy jako dekoracje ścienne lub sufitowe.

Płyty MFP mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są wykorzystywane w budownictwie szkieletowym i tradycyjnym, od podłogi, przez ściany, aż po dach. Płyta ta jest bardzo wytrzymała, nie łamie się i nie ugina. W płytach MFP można bezpiecznie i stabilnie mocować haki, wkręcać śruby czy wbijać gwoździe. Jest łatwa w obróbce.

 

 

Ważne!

Płyty MFP są bardziej odporne na działanie wilgoci. Nie zmienia to jednak faktu, że są materiałem drewnopochodnym i muszą być odpowiednio zabezpieczone przed wpływem wody.

 

Płyty MFP już od 12,96 zł/m2 brutto