PŁYTY - NIEPALNE - TRUDNOPALNE - TRUDNOZAPALNE - OGNIOTRWAŁE - OGNIOCHRONNE - CETRIS - OSB - PŁYTA - CENA - CENNIK - HURTOWNIA - DYSTRYBUTOR - POLSKA
image1 image2 image3

 

PŁYTY - OSB NRO - CETRIS - AMROC - SILBONIT - AQUAFIRE - NIEPALNE

POLSKA - HURTOWNIA - DYSTRYBUTOR

 

Firma KOLORYT specjalizuje się zarówno w sprzedaży jak i dystrybucji materiałów drewnopochodnych. Dzięki doskonałej znajomości rynku budowlanego jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najkorzystniejsze warunki cenowe. Nasze największe atuty to: UCZCIWOŚĆ, PROFESJONALIZM I TERMINOWOŚĆ.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo płyty budowlane OSB, MFP, SF-B od najlepszych producentów. W związku z rosnącymi oczekiwaniami klientów poszerzyliśmy w ostatnim czasie naszą działalność o płyty cementowo-wiórowe Cetris i AMROC, a także o płyty cementowo-włóknowe AQUAFIRE, sklejki specjalistyczne oraz wełnę mineralną.

Dzięki współpracy z dostawcami na terenie całego kraju mamy możliwość zrealizowania praktycznie każdego zamówienia, a towar zawsze dostarczany jest terminowo i w najwyższej jakości.

Fachowa obsługa i dbałość o klienta sprawiają, że każdy klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na przygotowanie specjalnie sporządzonej dla niego wyceny.

Zaopatrujemy inwestycje na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, wykończeniowe, handlowe oraz deweloperów. Właściwą ofertę cenową przygotowujemy dla konkretnego zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

 

W roku 2014 zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem "Firma Godna Polecenia" przyznawanym przez Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN, jak również Poznańska Wyższą Szkołę Biznesu

 

 

 

Przykładowa opinia klienta:

Chciałbym podziękować pani oraz całemu zespołowi firmy KOLORYT za naprawdę profesjonalne i fachowe podejście do klienta, szybkie zrealizowanie mojego zamówienia, oraz za naprawdę dobry towar. Moja opinia wyrażona w procentach wynosi 110% naprawdę rewelacja polecę waszą firmę wszystkim znajomym którzy będą potrzebować materiałów budowlanych a i sam nie omieszkam skorzystać z waszych usług w przyszłości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi rekomendacjami naszych klientów:

PŁYTA OSB - PŁYTY CEMENTOWO - WIÓROWE - PŁYTA CETRIS

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych pozostałych stron internetowych:

- płyta osb, mfp, sf-b

 

 

- ZAPRASZAMY - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - ZAPRASZAMY -

- ZAPRASZAMY - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - PROMOCJE - NOWOŚCI - ZAPRASZAMY -